Apie mus


Motinystės ir tėvystės mokykla “Sveika pradžia“, pradėjusi savo veiklą 2006 metais, stengiasi parodyti nėštumo ir kūdikio gimimo grožį ir didybę. Mūsų laikmetyje nepakartojama vaikelio laukimo ir gimimo patirtis šeimas aplanko vieną  du kartus gyvenime. Mes norime, kad šis nuostabus laikas būtų įsimintinas, prasmingas ir teiktų jums džiaugsmą.

Kuo daugiau mamos ir tėčiai žinos apie mažojo žmogaus gyvenimą iki gimimo, tuo geriau jie supras kūdikio poreikius ir galės jaustis drąsūs,  pasitikintys savimi ir vaikeliu. Tada rūpesčiai dėl gimdymo, žindymo, vaikelio auginimo ir ateities nebus bauginantys, o malonūs ir džiugūs.

Savo mokymuose vadovaujamės naujausiomis mokslo žiniomis, kurios perteikiamos per mamos, tėčio ir mažylio emocinę prizmę. Visi mūsų lektoriai patyrę medikai. Jie nori tėvams pasakyti, kad gimdymas ir gimimas ne liga, kurią reikėtų gydyti, o vienas svarbiausių ir įsimintiniausių gyvenimo įvykių visai šeimai. Mūsų tikslas padėti jums tai patirti.

Kartais reikia turėti ir antrąjį variantą, kai medikams tenka savo žiniomis ir gebėjimais pagelbėti sėkmingai gimti žmogučiui. Lektoriai stengiasi parodyti šeimos ir medikų bendradarbiavimo ir abipusio pasitikėjimo svarbą.

Mokymuose kalbame apie ekologišką nėštumą, natūralų ir džiaugsmingą gimdymą, pirmąjį susitikimą su naujagimiu, žindymo meną ir svarbą motinos ir vaiko gyvenimui, jų sveikatai, abipusiam ryšiui.

dr. Eglė Markūnienė konsultuoja jaunas mamas žindymo ir naujagimio priežiūros klausimais.

Registracija mokymams

Visi straipsniai

Vidurių užkietėjimas

Vidurių užkietėjimasVidurių užkietėjimas (obstipacija) - tai tuštinimosi sutrikimas, kurio metu retai, skausmingai tuštinamasi kietos konsistencijos išmatomis... plačiau >>

Skausmingos ir tvinkčiojančios krūtys

Skausmingos ir tvinkčiojančios krūtysPirmomis savaitėmis krūtys gali „pavesti“ – tampa skausmingos, tvinkčiojančios, karštos, kietos. Atlikti tyrimai Lietuvoje... plačiau >>

Moters kelionė į motinystę

Moters kelionė į motinystęKiekviena moteris, tapdama motina, išsirengia į dvasinę kelionę, kurios metu turi atlikti tam tikras užduotis,... plačiau >>